Naše služby

Poskytujeme tu nejlepší péči a vytvořili jsme prostředí, do kterého se budete rádi vracet.

Vyšetření zraku

V dnešní době je korekce zraku velmi důležitá, ať už při řízení auta, v práci, provozování sportu, prostě v každodenním životě. Zrak je náš nejdůležitější smysl, kterým vnímáme 80% všeho kolem nás. V naší rodinné Oční optice NOVAOPTIK JP provozujeme vyšetření zraku s tou nejvyšší možnou kvalitou a péčí. O vaše zrakové vady se postará náš prověřený optometrista s více jak 30 letou praxí. Vyšetření provádíme (na pobočce Vídeňská 132/100, OC FUTURUM BRNO) na kvalitních německých stojích.

Aplikace kontaktních čoček

Pokud nosíte brýle a občas vám překáží například při sportu, když jdete na rande nebo při jakékoliv jiné situaci, tak jste na správném místě. V naší oční optice vás náš optometrista provede aplikací kontaktních čoček, které zahrnuje odborné poradenství při nasazování čoček a jejich sundávání. Víme, že první zkušenost je nejdůležitější a proto vždy doporučujeme první aplikaci provést s naším proškoleným optometristou.


Servis, opravy a seřizování dioptrických brýlí

Je nám ctí že jste si diotrické brýle zakoupili právě u nás, a proto vám nyní provedeme servis i drobné opravy vašich diotrických brýlí zcela zdarma (seřízení brýlí, výměna šroubků nebo sedýlek). Složitější opravy jako je letování, oprava flexi stranic a jiné nadstandardní úkony jsou zpoplatněné běžnou sazbou.